Termini emitovanja

Home »  Termini emitovanja

TELEVIZIJE i termini emitovanja emisije ,,Anny STYLE’’ – R.Srbija

  1. TV MOST – Novi Sad R.SRBIJA – Region Bačka

Pokrivenost: (Regionalna TV)

Preko kablovskih operatera SBB, KDS I Open IPTV Telecom-a (cela Srbija)

Bački region: Opstine Novi Sad, Sremski Karlovci, Beočin, Žabalj, Bačka Palanka, Bački Petrovac, Bač, Temerin, Vrbas, Srbobran, Bečej, Titel, Bačka Topola, Mali Iđoš, Kula, Odžaci, Sombor I Apatin.

Sremski region: Delovi Opština Irig, Indjija, Sremska Mitrovica I Ruma.

Banatski Region: Delovi Opština Zrenjanin I Novi Bečej.

Premijera: Subota 23.00h

Repriza:  Ponedeljak 21.00h, Sreda 18.40h

 

  1. TV DUGA – Pozarevac R.SRBIJA – Region Braničevski

 

Pokrivenost: (Regionalna TV)

Branicevski region: Opštine Požarevac, Veliko Gradište, Golubac, Žabari, Petrovac, Kučevo, Žagubica

Podunavski, Pomoravski i Juznobanatski region: Opština Smederevo, Smed.Palanka, V.Plana, Kovin, Bela Crkva, Svilajnac I Despotovac

 

Premijera: Subota 19.00h

Repriza: Nedelja   19.00h

 

  1. TV LOTEL + – Loznica R.SRBIJA – Region Mačva

 

Pokrivenost: (Regionalna TV)

Region Mačva i Kolubara – Opštine Loznica, Šabac, Osečina i njihova okolina

Deo Srema – Sremska Mitrovica, Ruma, Šid, Pećinci

Republika Srpska – pogranicni deo (Bijeljina i Zvornik)

 

Premijera: Subota   16.10h

Repriza:  Nedelja   23.15h

 

  1. TV KRALJEVO –   Kraljevo R.SRBIJA – Region Raška

 

Pokrivenost: (Regionalna TV)

Raška oblast – Kraljevo, Vrnj.banja, Raska

Delovi Opstina Jagodina,Trstenik, Knić, Lučani, Čačak

 

Premijera: Četvrtak 21.00h

Repriza: Utorak 16.00h, Sreda 08.00h

 

  1. TV MIR – Leposavić R.SRBIJA – Kosovo i Metohija – Region Kosovska Mitrovica

 

Pokrivenost: (Regionalna TV)

Leposavić, Zvečan, Kosovska Mitrovica, Zubin Potok, Srbica, Vučitrn

Delovi Opštine Podujevo i Kuršumlija

 

Premijera: Sreda 20.20h (nakon Vesti)

Repriza: Četvrtak 02.00h, Četvrtak 10.00h

 

  1. RTV NOVI PAZAR – Novi Pazar R.SRBIJA – Region Raška

 

Pokrivenost: (Regionalna TV)

Raški region – N.Pazar, Raška, Kraljevo, Tutin, Sjenica

Delovi opštine Istok, Kosovska Mitrovica, Brus i Ivanjica

Preko kablovske distibutivne mreže dostupna u čitavoj Srbiji

SatTV Turska, Grčka i Arapske zemlje

Premijera: Sreda 21.30h

Repriza:  Cetvrtak 15.15h

 

  1. TV GALAKSIJA – Čačak R.SRBIJA – Region Moravica

 

Pokrivenost: (Regionalna TV)

Moravički region – Čačak, G.Milanovac, Lučani, Ivanjica

Delovi Opština Kraljevo, Knić, Požega, Arilje

 

Premijera: Petak 21.00h

Repriza: Nedelja 16.30h + 1 repriza

 

  1. TV SREĆE – Sombor   R.SRBIJA – Vojvodina – Region Bačka

 

Pokrivenost: (Regionalna TV)

Zapadna Backa – Sombor, Apatin, Kula, Odzaci

SatTV – SAD (Čikago)

Premijera: Cetvrtak 21.00h

Repriza: Petak 15.00h

 

  1. RTV SANTOS – Zrenjanin R.SRBIJA – Vojvodina – Region Banat

 

Pokrivenost: (Regionalna TV)

Srednji Banat: Zrenjanin, Žitište, Nova Crnja, Novi Bečej, Srpski Itebej, Sečanj

Delovi Opština Kikinda, Žabalj, Titel, Opovo I Kovačica

 

Premijera: Sreda 16.00h

Repriza: Petak 16.00h

 

  1. TV LAV – Uzice     R.SRBIJA – Region Zlatiborski

 

Pokrivenost: (Regionalna TV)

Zlatiborski region: Užice, Kosjerić, Bajina Bašta, Požega, Arilje, Čajetina, Nova Varoš, Prijepolje, Priboj i Sjenica

Moravički i Kolubarski region: Delovi Opština Čačak, G.Milanovac, Lučani, Ivanjica, Valjevo, Mionica i Ljig

 

Premijera: Četvrtak   17.00h

Repriza: Subota 03.00h,   Nedelja 09.00h

 

  1. JEFIMIJA TV – Kruševac   R.SRBIJA – Region Rasina

 

Pokrivenost (Lokalna TV)

Rasinski region: Kruševac, Aleksandrovac, Trstenik, Varvarin, Ćićevac I Brus

Delovi Nišavskog, Topličkog, Raškog i Pomoravskog regiona: Opština Ražanj, Prokuplje, Blace, Vrnj,Banja, Paraćin, Ćuprija I Rekovac

 

Premijera: Petak 20.00h

Repriza: Utorak 17.00h

 

  1. TV MOST – Zvečan     R.SRBIJA – Region Kosovo i Metohija

 

Pokrivenost: (Lokalna TV, IPTV)

Region Kosova i Metohije putem zemaljskog signala i putem mreze kablovskih operatera, a putem IPTV-a i celokupna teritorija Republike Srbije

 

Premijera: Četvrtak   21.00h

Repriza: Nedelja   16.00h

 

  1. RTV PULS – Šilovo     R.SRBIJA – Region Kosovo i Metohija

 

Pokrivenost: (Regionalna TV)

Kosovsko Pomoravlje: Gnjilane, Kosovska Kamenica, Vitina, Klokot, Vrbovac, Ranilug, Parteš i Novo Brdo. Delimično se može pratiti i u Sirinićkoj župi i okolini Preševa i Bujanovca. Zahvaljući mreži kablovskih operatera, program TV Puls je dostupan i gledaocima sa centralnog Kosova, u Gračanici i okolnim selima, a od skoro i na severu Kosova.

 

Premijera: Subota 17.00h

Repriza: Utorak 14.00h

 

  1. TV RITAM – Vranje SRBIJA – Region Pčinjski

 

Pokrivenost: (Lokalna TV)

Pčinjski region: Opštine Vranje, Vladičin Han, Surduliva, Bosilegrad, Preševo, Bujanovac i Trgovište

BJR Makedonija: Opštine: Kumanovo, Kriva Palanka, Rankovce i S. Nagoričane

 

Premijera:  Sreda 20.00h

Repriza:  Nedelja 16.00h

 

  1. RTV PIROT – Pirot SRBIJA – Region Pirot

 

Pokrivenost: (Regionalna TV)

Pirotski region: Opštine: Pirot, Bela Palanka, Babušnica, Caribrod

R.Bugarska: Opštine u pograničnom regionu

 

Premijera: Subota 20.00h

Repriza: Nedelja 16.00h

 

  1. TV PRIBOJ – Priboj     R.SRBIJA – Region Zlatiborski

 

Pokrivenost: (Lokalna TV)

Opština Priboj I delovi Opština Čajetina, Prijepolje i Nova Varoš

 

Premijera: Sreda 18.30h

Repriza: Subota  17.00h

 

  1. TV F – Zajecar    R.SRBIJA – Region Zaječarski

 

Pokrivenost: (Lokalna TV)

Zajecar i okolina

MULTI-TV Internet platforma (svi kontinenti)

 

Premijera: Subota  15.00h

Repriza:  Nedelja 19.00h

 

  1. TV MARŠ – Valjevo   R.SRBIJA – Region Kolubara

 

Pokrivenost: (Lokalna TV)

Region Kolubara – Valjevo, Ljig, Mionica, Ub, Osečina i Lajkovac

 

Premijera: Subota 15.00h

Repriza: Ponedeljak 22.30h + 1 repriza

 

  1. TV CARICIN GRAD - Lebane SRBIJA   Region Jablanica

 

Pokrivenost: (Lokalna TV)

Jablanicki region: Leskovac, Lebane, Vlasotince, Medvedja, Crna Trava, Bojnik

Kablovska TV

 

Premijera: Cetvrtak 18.ooh

Repriza:   Subota 14.30h

 

  1. TV KLADOVO - Kladovo   R.SRBIJA – Region Borski

 

Pokrivenost: (Lokalna TV)

Opština Kladovo I delovi Opština Negotin i Majdanpek

R.Rumunija: Pogranicni deo

 

Premijera: Nedelja 16.20

Repriza:  Utorak 14.10

 

  1. TV KANAL M - Paraćin SRBIJA   Region Pomoravlje

 

Pokrivenost: (Lokalna TV)

Opštine Ćuprija,Paraćin i delovi Opštine Jagodina

 

Premijera: Subota 22.30h

Repriza: Sreda 13.00h

 

  1. TV LAV - Vršac     R.SRBIJA   Region Južni Banat

 

Pokrivenost: (Lokalna TV)

Opština Vršac

 

Premijera: Petak 18.00h

Repriza: Nedelja 09.30h

 

  1. TV CENTAR – Svilajnac   R. SRBIJA – Region Pomoravlje

 

Pokrivenost: (Lokalna TV)

Opstina Svilajnac I okolina

 

Premijera: Sreda 22.30h

Repriza: Četvrtak 15.10h, Nedelja 14.30h

 

  1. K23 TV ( HD ) - Subotica SRBIJA – Vojvodina – Region Severna Bačka

 

Pokrivenost: (Lokalna TV)

Region Severna Bačka: Opštine Subotica, Bajmok, Palić, Bačka Topola, Mali Idjoš

Kablovsko distributivni sistem

Mreža IPTV – Cela R.SRBIJA

 

Premijera: Subota 19.00h

Repriza: Nedelja 19.00h, Utorak 11.00h, Četvrtak   16.00h

 

  1. TV SEZAM – Bor   R.SRBIJA – Region Bor

 

Pokrivenost: (Lokalna TV)

Opstina Bor I okolina, delovi Opstina Zajecar, Negotin, Majdanpek, Zagubica I Despotovac

 

Premijera: Petak 21.00h

Repriza: Četvrtak  14.05h

 

  1. TV POMORAVLJE – ĆUPRIJA SRBIJA – Region Pomoravlje

 

Pokrivenost: (Regionalna TV)

Pomoravski region: Opštine: Ćuprija, Paraćin, Jagodina, Despotovac, Svilajnac, Rekovac

 

Premijera: Subota 15.00h

Repriza: Nedelja 18.15h

 

Televizije i termini emitovanja emisije ,,ANNY STYLE” – R.Srpska

 

  1. TV SLOBOMIR – Bijeljina REPUBLIKA SRPSKA

 

Pokrivenost: (Regionalna TV, Nacionalna pokrivenost preko kablovskih operatera)

Kablovska TV mreza u čitavoj REPUBLICI SRPSKOJ

Premijera: Petak 20.00h

Repriza: Subota 15.10h

 

  1. TV BELL – Banja Luka   REPUBLIKA SRPSKA

 

Pokrivenost: (Regionalna TV)

Banja Luka, Bosanska Gradiška, Prijedor, Bosanska Dubica,

Prnjavor, Mrkonjić Grad, Ključ i okolina

Premijera: Petak 17.45h

Repriza:  Subota 07.30h

 

  1. RTV HIT – Brčko Distrikt BIH

 

Pokrivenost: (Regionalna TV)

Distrikt BIH – Brčko, Bijeljina, Bosanski Šamac, Gradačac, Doboj, Gračanica, Tuzlanski kanton,

Bosanski Brod

R.Hrvatska: Posavina, Semberija, severoistočna Hrvatska

Premijera: Subota 20.00h

Repriza:  Ponedeljak   08.00h

 

  1. TV KANAL 3 – Prnjavor Republika Srpska

 

Pokrivenost: (Regionalna TV)

Prnjavor, Banja Luka, Kotor Varoš, Sanski Most, Novi Grad, Prijedor, Gradiška, Laktaši, Teslić, Doboj, Čelinac, Derventa, Modriča

Premijera: Subota 17.00h

Repriza:  Utorak   14.00h

 

Translate »